کفش کشتی پسرانه در دعوای مادر و پسر قمی نقش داشت

با وجود مارک ها و سبک های مختلف کفش کشتی پسرانه در بازار، به سختی می توان تصمیم گرفت که کدام بهترین است. این کفش ها باید از مچ پا و پا حمایت کنند و در عین حال سبک و بادوام باقی بمانند.

زیره اسپلیت دارای شکاف در زیره است و قسمت زیرین آن از دو قسمت لاستیکی تشکیل شده است. کف های اسپلیت بسیار راحت هستند زیرا احساس پابرهنه بودن را تقلید می کنند.

این کفش‌ها به کشتی‌گیر اجازه می‌دهد تا انعطاف‌پذیرتر و سریع‌تر باشد. کشتی گیران حرفه ای کفش های دو تکه را ترجیح می دهند زیرا وزن سبکی دارند و در طول مسابقه مانعی برای کشتی گیر نمی کنند.

کفی بدون شکاف دارای کفی کامل لاستیکی از پنجه تا پاشنه است. این نوع کفش نیز سبک وزن است اما حداکثر انعطاف پذیری پا را نمی دهد.

با این حال، کفی های بدون شکاف به دلیل کفی لاستیکی جامد، دوام بیشتری نسبت به کفی های شکاف دارند.

موادی که کفش از آن ساخته می شود نیز بسیار مهم است. کفش های کشتی کامل چرم دوام بیشتری دارند و تناسب بسیار خوبی دارند.

کفش

در این کفش های چرمی فضای کمی برای تنفس وجود دارد و اگر از عرق پاهای داغ رنج می برید، ممکن است این بهترین گزینه برای شما نباشد.

کفش های مشبک به دلیل قابلیت تنفس مواد به پاها کمک می کنند تا نفس بکشند و خنک بمانند. هنگام انتخاب بهترین جفت کفش کشتی، کفش‌های کشتی بلند با بند مچ پا محکم ضروری هستند.

مچ پاها حمایت می شوند و کمتر در معرض آسیب با کفش های کشتی بالا هستند. وقتی نوبت به انتخاب یک جفت کفش کشتی می رسد، تنگ تر بهتر است.

یک کفش مناسب، پا و مچ پا را نگه می دارد و در حین مسابقه به پاهای شما آزادی حرکت می دهد. کفش‌های اسپلیت راحت‌ترین هستند.

زیرا شکل طبیعی پا را تقلید می‌کنند و بسیار انعطاف‌پذیر هستند در حالی که کف‌های شکاف‌نخورده دوام بیشتری دارند و بادوام‌تر هستند.