پیدا شدن دفترچه یادداشت سیمی کوچک در اغتشاشات اخیر ایران

چه هدیه ای بهتر از هدیه ای که با دست برای یک فرد خاص ساخته اید؟ از یک دفترچه یادداشت سیمی کوچک برای یادداشت کردن یادداشت ها، نقل قول ها یا خاطرات مورد علاقه خود استفاده کنید و آن را به یکی از عزیزان خود بدهید. در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید آنها را بگنجانید:

نقل قول های الهام بخش
متن آواز
خاطرات مورد علاقه
یادداشت های تشویقی برای روزهای سخت
مهم نیست که چگونه از آنها استفاده کنید، ما مطمئن هستیم که به زودی تعجب خواهید کرد که چگونه می توانستید قبلاً بدون یک دفترچه کوچک این کار را انجام دهید.

نحوه استفاده یا استفاده از آنها را در نظرات به ما اطلاع دهید. ما دوست داریم ایده های شما را بشنویم!

نوت بوک A Good Company دارای طراحی سازگار با محیط زیست از سنگ بازیافتی با کاغذهای صاف و بادوام است که برای همراه داشتن در سفر مناسب است.

دارای کاغذ ضد آب، ضد پارگی، بدون چروک برای سبکی و دوام با صد و چهل و چهار صفحه تخت. این محصول یک انتخاب سازگار با محیط زیست است.

درباره نوت بوک A Good Company

– طراحی سازگار با محیط زیست
– ساخته شده از سنگ بازیافتی
– کاغذ ضد آب، مقاوم در برابر پارگی، بدون چروک.
– صفحات مسطح
– بدون خمیر چوب
– بدون آب.
– بدون مواد شیمیایی
– چاپ شده با جوهر سویا.
– 144 GSM.
– عرض: 148 میلی متر.
– طول: 210 میلی متر.

یک نوت بوک ساده نسبت به تبلت مزایای زیادی دارد: هرگز نیازی به شارژ ندارد، ارزان است، سبک است، حسی لامسه ایجاد می کند که قلم هنوز نتوانسته است آن را تولید کند.

حتی ممکن است تفکر خلاق را تشویق کند، تمرکز شما را بیشتر کند و با افزایش سن شما را تیزبین نگه دارد و همیشه در برنامه مناسب برای یادداشت برداری بوت می شود.

بیرون آوردن یک دفترچه یادداشت و یک خودکار زیبا که با دقت انتخاب شده است، نشان می دهد که صاحب آن باکلاس است و حواس او را پرت نمی کند.