پودر لباسشویی بانو در استخدام شدن کارمندان بانک موثر است

پودر شوینده از جمله پودر لباسشویی بانو یک ترکیب سنتی برای شستن پارچه ها، نسخه ارتقا یافته صابون ساده است. در برابر لکه های سنگین قوی است.

اغلب در جعبه های سازگار با محیط زیست بسته بندی می شود و نسبت به سایر محلول های شستشوی لباس مقرون به صرفه تر است.

سه راه متداول برای ایجاد جرم اولیه وجود دارد.

یکی از آنها فرآیند مخلوط کن یا اختلاط خشک است. مواد داخل دستگاه مخلوط کن مخلوط می شوند و به آرامی روی تسمه نقاله ریخته می شوند که آنها را به مرحله بعدی یا بسته بندی می برد.

راه دیگر فرآیند انباشتگی است، مشابه آنچه در داخل یک غذاساز اتفاق می افتد. تیغه های تیز توده را خرد می کنند تا پودر ریز ایجاد شود که سپس با مواد مایع اسپری می شود.

 مواد شوینده

حرارت مایعی چسبناک و ژل مانند تولید می کند که به راحتی در هنگام خشک شدن خرد می شود. شوینده ایجاد شده توسط این روش با ظاهر متمایز و گرانول مانند آن قابل تشخیص است.

روش دوغاب حاوی مواد حل شده در آب است. یک پمپ دوغاب را داخل یک برج خشک کن اسپری می دمد که در آن هوای گرم و خشک باعث کم آبی آن می شود و دانه هایی از مواد شوینده خشک ایجاد می کند.

این قابل اطمینان ترین فرآیند از این سه است، بنابراین به شدت توصیه می شود. در این مقاله همچنین عناصر کلیدی ساخت در کارخانه تولید پودر شوینده را خواهیم گفت.

بهترین مواد شوینده پودری پودرهای پفکی سبک وزن با خاصیت جریان آزاد عالی هستند.

میانگین چگالی ظاهری آنها بین 250-500 گرم در لیتر است که شامل ذرات توخالی با ابعاد 0.2-2.5 میلی متر است.

برج خشک کن اسپری قابل اعتمادترین راه برای به دست آوردن جرمی با چنین خواصی است.

“pH” مخفف “پتانسیل هیدروژن” است که برای اندازه گیری اسیدیته یا قلیایی بودن فرمول شوینده استفاده می شود. اسید و بازی دو انتهای انتهایی مقیاس pH را تشکیل می دهند.