پارچه مبلی یزد جدید از عوامل اصلی زنگ زدگی آهن آلات به کار رفته در مبل

هر چه ارزش یا چقرمگی پارچه مبلی یزد جدید بیشتر است و در برابر سایش مقاوم‌تر است. به عنوان مثال، برای مبل های خانگی، پارچه ای می خواهید که بین 15000 تا 25000 باشد.

استفاده سنگین 25000 تا 30000 خواهد بود، این استفاده روزمره خواهد بود و برای خانواده ها ایده آل خواهد بود.

ترکیب‌های طبیعی و بافت‌های کرکی به‌خوبی قابل لمس هستند، اما اگر شما مبتلا به آلرژی هستید، احتمالاً برای شما بدبختی به همراه خواهند داشت.

الیاف طبیعی بلند رسوبی عالی برای گرد و غبار، کثیفی و موهای حیوانات خانگی هستند، بنابراین اگر حساسیت یا آلرژی دارید، ترکیبات صاف و مصنوعی انتخاب بهتری خواهند بود.

ترکیب های هوشمندانه زیادی در بازار وجود دارد که جیر مصنوعی یکی از گزینه های محبوب است.

آیا می دانستید که موهای سگ به پارچه های خاصی می چسبد؟ ما از لینا گالوائو، طراح اصلی در Curated Nest (در برگه جدید باز می شود) نکات مهم او را برای این مشکل پرسیدیم:

پارچه

از چسبیدن خز به مبل خود با استفاده از پارچه های جین، بوم، و پارچه های فضای باز مانند Sunbrella که اجازه نمی دهد خز به اندازه کافی بچسبد و به راحتی پاک می شوند، جلوگیری کنید.

غلتک های پرز نیز روی آن پارچه ها عالی هستند. نکته دیگر این است که سعی کنید پارچه‌ای سفت داشته باشید از بافت‌های بافته، بافتنی‌ها و بافت‌های پهن که بافت دارند اجتناب کنید.

رنگ پارچه مبل می تواند تفاوت چشمگیری در یک اتاق ایجاد کند و یک ایده محبوب اتاق نشیمن این است که با انتخاب پارچه مبل با رنگ روشن، لهجه ای جسورانه ایجاد کنید.

طراحی مجدد یک طرح رنگ در اطراف دشوارتر خواهد بود.

رنگ‌های روشن علائم را سریع‌تر نشان می‌دهند، بنابراین اگر عاشق مبل‌ هایی با رنگ کم‌ رنگ شده‌اید.

مطمئن شوید که روکش‌های قابل جابجایی و قابل شستشو دارد یا حداقل مطمئن شوید که روکش‌ها از قبل برای دفع لکه‌ها کار شده است.