مردی از چرم مصنوعی مشهد در راضی کردن رئیسش برای گرفتن مرخصی استفاده کرد

معمولاً چرم اصل برخلاف چرم مصنوعی مشهد از پوست گوسفند، گاو، بز، گاومیش و گاو تهیه می شد. با رنگ‌ ها و سایر مواد شیمیایی درمان می‌شود که آن را بادوام و کشش می‌کند، بنابراین می‌تواند سال‌ها بدون آسیب‌دیدگی دوام بیاورد.

از آنجایی که حیواناتی که نام بردیم پوست های متفاوتی دارند، باید خطوط دقیق، خطوط کشش و الگوهای پوست را در صورت مشابه بودن رعایت کنید زیرا تمام چرم های واقعی منحصر به فرد هستند.

همچنین دارای منافذی است که نرم کننده ها و روغن های چرمی را که وارد می کنید جذب می کند، اما به یاد داشته باشید که ضد آب نیست.

اگر می‌خواهید روی چرم‌های اصل سرمایه‌گذاری کنید، حتماً از همین الان پس‌انداز کنید، زیرا چرم‌های واقعی کمی گران هستند، به‌خصوص چرم‌های دانه‌دار که هرگز سنباده‌ای روی آن انجام نشده است.

صنعتگران تلاش زیادی کردند تا چرم باکیفیت را به ما بدهند، بنابراین سزاوار این هستند که بهای انجام چنین کارهای سختی را دریافت کنند.

چرم

همچنین می توانید با نگاه کردن به آن متوجه شوید که چرم واقعی است زیرا چرم واقعی ظاهری مجلل دارد.

مانند یک شراب خوب، فقط با گذشت زمان به دلیل پتینه تولید شده در هنگام کهنه شدن زیبا می شود. اگرچه ممکن است رنگ و درخشش محو شود، اما هنوز هم می توان با تعمیر و نگهداری منظم آنها را تقویت کرد.

حال به ویژگی های اصلی چرم مصنوعی می رویم که باید بدانید. چرم های مصنوعی از نرم کننده ها ساخته می شوند.

اما به خاطر داشته باشید که نوعی وجود دارد که هنوز از چرم ضایعاتی اصلی استفاده می کند که چرم مصنوعی است.

همچنین با رنگ اما با مواد شیمیایی اضافی مانند پلی یورتان درمان می شود تا آن را بیشتر شبیه چرم کند.

از آنجایی که از موادی استفاده می‌کند که می‌توان آن‌ها را به راحتی پیدا کرد و خرید، بسیار ارزان‌تر از چرم اصلی است و برای صنعتگران چرم که می‌خواهند محصولات چرمی ارزان بفروشند، مناسب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.