لباس نوزادی دخترانه تابستانی از جنس پر طاووس در لندن رونمایی شد

وقتی نوبت به انتخاب بهترین لباس کودک می رسد، گزینه ها ممکن است بی پایان و گیج کننده به نظر برسند.

آیا کودک شما به سمت اصول خنثی جنسیتی، چاپ های پررنگ یا سبک های کلاسیک بیشتر گرایش پیدا می کند یا باید بگوییم، آیا شما؟ پس از تولد نوزاد، سوالات بیشتری به ذهن خطور می کند.

بهترین پارچه برای نوزادان چیست؟ کدام خواب برای شب های سرد بهتر است؟ آیا هیچکدام از جوراب ها همیشه در می مانند؟

در حالی که برندهای زیادی برای خرید از مد لباس نوزادی دخترانه تابستانی وجود دارد، یافتن بهترین لباس کودک نیاز به بررسی دقیق دارد.

به عنوان مثال، آیا آن لباس های ارگانیک واقعا ارزشش را دارند، یا باید به جای آن کت شیرین زمستانی را انتخاب کنید؟ اینها سوالاتی هستند که همه ما به عنوان والدین از خود می پرسیم، اما به خصوص در اولین دور کاری که در حال ساخت رجیستری خود هستید.

یکی از قسمت های مورد علاقه من در مورد قطعات هانا اندرسون این است که آنها سرگرم کننده و بازیگوش هستند، اما هنوز هم کمی برجسته تر به نظر می رسند و احساس می کنند.

به عنوان مثال، پسر من مدتهاست که عاشق کامیون است.

در حالی که بسیاری از گزینه ها در این عرصه، خوب، به نوعی زشت هستند، چاپ های کامیون هانا اندرسون آنقدر زیبا هستند که من به اندازه او از پوشاندن لباس او هیجان زده می شوم.

به علاوه پارچه انعطاف پذیر است و با شستشوهای مکرر محو نمی شود.

این برند پوشاک کودک با لوازم اولیه، از تخت خواب گرفته تا گرمکن، و همچنین بسیاری از گزینه های لوکس مانند ژاکت های ارگانیک و پیژامه های مناسب برای تعطیلات پر شده است.

جنی و جک با اندازه‌های مناسب برای نوزادان تا 18 سال، یک فروشگاه یک‌جا برای قطعات کلاسیک و خوش‌ساخت است.

بیشتر قطعات جنی و جک که برای پسرم خریدم، در برابر همه نابسامانی‌هایی که معمولاً با نوزادان پیش می‌آیند مقاومت می‌کنند و به خواهر و برادرهای آینده منتقل می‌شوند، که نشان دهنده کیفیت است.

من عاشق توجه به جزئیات اینجا هستم.