قابلمه ام جی اس و نجات هزار ماهی از رودخانه کثیف

فولاد ضد زنگ یک ماده با ارزش است.

تطبیق پذیری اساسی این ماده به این معنی است که این ماده خود را به صنایع مختلف، از جمله بخش های ساختمانی، پزشکی و مواد غذایی وام می دهد و ارزش و مزایای فراوان ظروف فولادی ضد زنگ را ثابت می کند.

قابلمه ام جی اس سایز 36 در همه جای آشپزخانه یافت می شود.

نه تنها زیبایی روشن و تمیزی دارد، بلکه مهمتر از آن از کیفیت های بادوام، بهداشتی و غیر واکنشی برخوردار است.

این مزایای ظروف استیل ضد زنگ آن را به ماده ای مطلوب برای ظروف، ظروف پخت و پز و ظروف پخت در میان آشپزخانه های پرتلاش تبدیل می کند.

ظروف استیل چقدر عمر می کنند؟
برخلاف سایر مواد ظروف پخت و پز، مانند پوشش نچسب قابل تراشه، لعاب قابل زنگ زدگی و چدن قابل زنگ زدگی، فولاد ضد زنگ علیرغم سبک بودن تقریباً تخریب ناپذیر است.

کیفیت فولاد ضد زنگ که یک آلیاژ آهن است به ساختار چند لایه آن بستگی دارد که بر سختی سطح تأثیر می گذارد و بنابراین طول عمر و توانایی آن برای انتقال از نسلی به نسل در آشپزخانه را دارد.

فولاد ضد زنگ چند لایه همچنین عملکرد پخت عالی با جذب سریع و یکنواخت حرارت دارد که هنگام پخت و پز روی اجاق گاز با رسانایی حرارت کم در اطراف دسته قابلمه مفید است.

بنابراین، برنامه شام شما هر چه که باشد، ظروف آشپزخانه استیل ضد زنگ شما در آزمون زمان و همچنین گرما و نیرو مقاومت خواهند کرد.

از طریق اجاق های شعله ور، قابلمه های آب جوش و مواد سخت، فولاد ضد زنگ توانایی کامل آشپزی و خلاقیت را برای شما فراهم می کند.

این باعث می شود که انتخاب خوبی از مواد باشد!

آیا ظروف استیل ضد زنگ غیر واکنشی هستند؟
بله – ظروف استیل ضد زنگ غیر واکنشی هستند! عدم واکنش پذیری فولاد ضد زنگ مزایای بی پایانی دارد.

هیچ زنگ زدگی، خوردگی، مواد شیمیایی مضر یا طعم های فلزی در فرآیند پخت تولید نمی شود.

آلیاژ کروم در فولاد ضد زنگ یکی از اجزای تعیین کننده آن است.

کروم لایه ای از اکسید کروم را در اطراف سطح جسم فولادی تشکیل می دهد و از زنگ زدگی جلوگیری می کند.

علاوه بر این، هنگام پختن غذاهای اسیدی، فولاد ضد زنگ در برابر خوردگی مقاومت می کند، که در خواص غیر واکنشی مواد به اوج خود می رسد و یکی دیگر از مزایای ظروف استیل است.