فرش ابریشم خطیبی تبریز قدرت تصمیم گیری مردان را از آنها می گیرد

مردم فکر می‌کنند که شما باید از اقلام ابریشمی مانند فرش ابریشم خطیبی تبریز استفاده کنید، اما ابریشم در واقع فیبر بسیار قوی و زیبایی است.

بر خلاف ابریشم مصنوعی و ویسکوز، هر دو نام برای الیاف فرش ابریشم مصنوعی، که به طور باور نکردنی ضعیف، زرد، از دست دادن رنگ، و شکستن با سرعت هشدار دهنده در ترافیک پیاده روی است.

ابریشم دارای استحکام کششی قوی است و ظاهراً دارای خواص منحصر به فردی است که فراتر از ساخت پارچه ها و منسوجات با ظاهر افسانه ای، ممکن است برای چیزهای دیگر نیز شناخته شود.

اگر ابریشم قوی نبود، بافندگان نمی‌توانستند این طرح‌های پیچیده را ببافند، با تعداد گره‌هایی که می‌تواند از 1500 گره در هر اینچ مربع برای بهترین بافت‌ها تجاوز کند.

اگر محکم نبود، آن رشته‌ها می‌شکنند، به همین دلیل است که فرش‌های ابریشمی واقعی نازک‌تر، انعطاف‌پذیرتر و طرح‌های بسیار دقیق‌تر از هر یک از قالی‌های «جعلی» خواهند بود.

فرش

فرش ابریشم در بسیاری از کشورها به جز خاورمیانه بافته می شود، از چین، هند و ترکیه نیز می بینید. و ساختار آنها همانطور که می بینید خوب، نازک و بسیار رنگارنگ است.

نه به این دلیل که ابریشم آنقدر قوی نیست که بشود شسته شود. به یقین اینطور است. مشکل از استحکام الیاف نیست، بلکه از رنگ است
و این واقعیت که فرش های ابریشمی، به خصوص فرش های ریز بافته شده، در صورت خونریزی بسیار گران هستند. ممکن است بیمه شما این را پوشش ندهد باید با نماینده خود چک کنید.

غیر معمول نیست که یک فرش ابریشمی کوچک به قیمت هزاران دلار خریداری شده باشد، به خصوص اگر قم یا هرکه با کیفیت عالی باشد.

لزوماً آن را متفاوت تمیز نمی‌کنید، زیرا به دلیل ضعیف بودن فجیع ریون یا ویسکوز، باید با آن الیاف پایین بسیار ملایم رفتار کنید، بنابراین می‌توانید همان مراحل ابریشم واقعی را دنبال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.