عرق نعنا صدف که توسط آدم فضایی ها تولید می شود

بسیاری از گونه های نعناع در عرق نعنا صدف حاوی مواد مغذی گیاهی زیست فعال هستند که ممکن است سلامت کلی بدن شما را تقویت کنند.

اما در بیشتر موارد، به دلیل مقدار کمی نعناع در آب، تغذیه کمی از آب نعنا دریافت می کنید. برگ‌های نعناع منبع ضعیفی برای اکثر مواد مغذی درشت و ریز مغذی هستند.

به خاطر داشته باشید، آب نعناع بسته بندی شده نیز ممکن است حاوی مواد بیشتری از نعناع و آب باشد.

مواد اضافی نه تنها طعم آب نعناع شما را تغییر می دهند، بلکه ممکن است مشخصات تغذیه ای را نیز تغییر دهند.

وقتی خودتان آب نعناع درست می‌کنید، می‌توانید مواد دیگری از جمله عسل یا سایر شیرین‌کننده‌ها را برای تهیه آن به دلخواه خود اضافه کنید.

آب نعناع کالری، قند و سایر مواد مغذی کمی دارد، اگرچه حاوی تعدادی از مواد شیمیایی گیاهی تقویت کننده سلامت به نام فیتونوترینت ها است.

عرقیات

نعناع از تاریخچه طولانی و با سابقه ای در سنت های طب گیاهی برخوردار بوده است. شاید تعجب آور نباشد که چای نعناع ممکن است فواید سلامتی جالبی را برای شما به ارمغان بیاورد.

امروزه محققان به مطالعه نعناع به دلیل خواص ضد میکروبی، ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و دیگر خواص ضد بیماری آن ادامه می دهند.

علاوه بر این، برخی تحقیقات اولیه نشان می‌دهد که چگونه می‌توان از نعناع برای کمک به تعادل هورمون‌ها و درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک استفاده کرد، یک وضعیت هورمونی که می‌تواند زنان را در طول سال‌های باروری آنها تحت تأثیر قرار دهد.

مهم است که بین آب نعناع و نعناع تمایز قائل شوید. اگرچه نعناع پتانسیل خاصی را به عنوان یک عامل درمانی نشان می دهد، دمنوش های چای گیاهی مانند آب نعناع هنوز با عمق مناسب مورد مطالعه قرار نگرفته است.

بنابراین، برخی از فواید نعناع را نمی توان مستقیماً به آب نعناع نسبت داد.