ضرب و شتم با دمپایی عربی اصل سبب اعدام مرد 40ساله شد

مسلماً قاطرها رایج ترین نوع دمپایی خانگی هستند و دلیل خوبی هم دارد. سبک کلاسیک اسلیپ با پنجه بسته، پاشنه نسبتا صاف و کفی نرم مشخص می شود. 

این گاه به گاه، بدون فصل و همه کاره است، به علاوه می توانید آن را بدون نشستن یا حتی خم شدن بپوشید. 

برداشت Vionic از دمپایی عربی اصل، نمای ظاهری آزمایش شده و واقعی را در بر می گیرد، اما با پشتیبانی بهتر و احساس راحتی بیشتر. 

رویه ها از مواد باکیفیت مانند جیر انعطاف پذیر، خز مصنوعی فازی، قیچی به سبک شنل مجعد، پارچه تری بسیار راحت و نایلون پف دار با الهام از کاپشن ها ساخته شده اند.

اما این همه ماجرا نیست. به لطف قوس های مهندسی شده بیومکانیکی، فنجان های پاشنه عمیق، و زیره های لاستیکی بادوام، دمپایی های مردانه و زنانه ما پشتیبانی، پایداری و جذب ضربه قابل توجهی را ارائه می دهند.

 

دمپایی های پا باز بهترین دمپایی برای پاهای عرق کرده و کسانی هستند که هوای کمی بیشتر دوست دارند. 

کفش‌های مجلسی زنانه به سبک اسلاید Vionic دارای رویه و آستر پارچه‌ای فوق‌العاده مخملی است که با EcoFresh مقاوم در برابر بو، به‌علاوه بسته شدن نوار چسب برای تناسب مطمئن و قابل تنظیم است.

این دمپایی‌های راحت که با فناوری اختصاصی ارتوتیک ما طراحی شده‌اند، تعادل ایده‌آلی از پشتیبانی قوس، ثبات و زیبایی را ارائه می‌کنند. علاوه بر این، دمپایی های مجلسی روباز Vionic دارای مهر پذیرش از APMA (انجمن پزشکی پا آمریکا) هستند.

مقرنس

برای کسانی که مدل های کفش بسته را ترجیح می دهند، حتی در خانه، دمپایی موکاسین یک انتخاب عالی است. 

این کفش خانگی کاربردی که از کفش‌های سنتی بومیان آمریکایی الگوبرداری شده است، جذابیت زیبای یک کفش راحتی و راحتی یک دمپایی را ارائه می‌کند.

Vionic دارای دمپایی موکاسین برای مردان و زنان با رویه جیر نرم و مخملی و برش مصنوعی یا آسترهای اصلی از پوست گوسفند است. 

طرح‌های ما دارای تکیه گاه قوس داخلی و زیره‌های لاستیکی محکم هستند که به اندازه کافی بادوام برای پوشیدن در فضای باز هستند.