شیرآلاتی که توسط یک حسگر حرکت دست را تشخیص می دهد

بعد از چند سال غیرمعمول، شلوغی و شلوغی یک روز در شهر به حالت سابق بازگشته است: ترک خانه و رفتن به اداره، سوار شدن به ماشین، اتوبوس یا هواپیما، گرفتن یک لقمه سریع برای غذا خوردن در یک اتاق.

رستوران، توقف در موزه یا کتاب فروشی برای شیرآلات طلایی هوای تازه و اگر انرژی باقی مانده است، قبل از رفتن به خانه به باشگاه بروید. 

در کمتر از 24 ساعت از چندین ساختمان با انواع اتاق عبور می کنیم، اما همه آنها یک چیز مشترک دارند: حمام.

طراحی حمام می تواند یکی از چالش برانگیزترین اما هیجان انگیزترین کارها برای معماران باشد، زیرا هم عناصر و هم اتصالات آن باید تجربه ای امن و بهداشتی را برای همه کسانی که به طور روزانه از آن استفاده می کنند فراهم کند.

قبل از ظهور COVID-19، روند رو به رشدی وجود داشت: استفاده از شیر غیر تماسی.

همانطور که از نام آن پیداست، اینها شیرآلات نوبل هستند که توسط یک حسگر فعال می شوند که حرکت دست را تشخیص می دهد تقریباً با جادو.

شیرآلات

قبل از ظهور COVID-19، روند رو به رشدی وجود داشت: استفاده از شیرهای مادون قرمز غیر تماسی. همانطور که از نام آن پیداست، اینها شیرآلات توکار هستند که توسط یک حسگر فعال می شوند که حرکت دست را تشخیص می دهد تقریباً با جادو.

در نظر گرفتن فناوری مادون قرمز بدون لمس در شیر  می تواند به کاربران کمک کند احساس آرامش بیشتری داشته باشند و در ثانیه های اضافی ارزشمند صرفه جویی کنند.

علاوه بر این، حسگر آن امکان شیرآلات اهرمی پلاستیکی نصب انعطاف‌پذیر بر اساس اصل “plug-and-play” را می‌دهد و امکان تنظیم خاموشی خودکار را با نیازهای اتاق فراهم می‌کند.

این منجر به راندمان بالاتر استفاده می شود، زیرا به کاهش مصرف آب و در نتیجه صرفه جویی در هزینه های اضافی کمک می کند.

 • منابع:
  1. The New Normal: Touch-free Faucets for Restrooms in Public Buildings
 • تبلیغات: 
  1. با پوشیدن شلوار چرم خود را درمان کنید
  2. اهمیت بسیار زیاد دارچین در طب سنتی چینی
  3. شخصی توانست با فکر خود جان یک شخص را نجات دهد!!!!
  4. انواع ماکارونی در طعم های مختلف