سیب قرمز در عراق از عوامل رشد آن کشور می باشد

هیچ چیز مانند سیب قرمز در عراق، ترد، ترش و آبدار نیست. در حالی که سیب معمولاً بدون دست خورده می شود، بسیاری از انواع سیب برای پخت و پز نیز عالی هستند.

تطبیق پذیری آنها در آشپزی به جهات مختلفی نشان داده می شود: سیب در غذاهای کاملا آمریکایی یا فرانسوی و در غذاهای مناسب برای بچه ها و یا نوشیدنی های پیچیده کار می کند.

یک جفت سنتی سیب با گوشت خوک است. شیرینی میوه مکمل طعم گوشت است و در نتیجه غذاهای کلاسیکی مانند گوشت خوک با سس سیب و سوسیس و چاشنی سیب به دست می آید.

در حالی که هزاران نوع مختلف سیب در جهان وجود دارد، ما 11 نوع سیب را جمع آوری کرده ایم که نشان دهنده تنوع موجود در بازار امروز است.

برخی از آنها، مانند قرمز یا گلدن دلیشز، در ایالات متحده مورد علاقه واقعی هستند. دیگران، مانند Cameo و Fuji، تازه واردان به صحنه سیب هستند.

این میوه قرن ها در حال تکامل بوده است: سیب های “مدرن” برای کیفیت هایی مانند شکل، طعم و عملکرد بالا و همچنین برای مقاومت در برابر آفات و بیماری ها کشت می شوند.

سیب

در سال 1892، حدود 735 گونه مختلف وجود داشت. اکنون کمتر از 50 مورد به صورت انبوه رشد می کنند.

به دلیل علاقه مجدد به انواع قدیمی‌تر و گاهاً منطقه‌ای، سیب‌های «موروثی» مانند اسپای شمالی، گراونشتاین، توت فرنگی کانادایی، و نیوتاون پیپین را می‌توان در بازارهای کشاورزان یا باغ‌های محلی یافت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از محبوب ترین انواع سیب به ادامه مطلب مراجعه کنید و به دنبال آن توصیه های متخصص در مورد نحوه خرید و نگهداری سیب برای حداکثر طراوت را ارائه دهید.

رنگ قرمز دوست‌داشتنی با رنگ‌های زرد، این گونه ترکیبی از جاناتان و گلدن دلیشز است و شباهت فیزیکی کمی به هر دو دارد.

مانند گلدن دلیشز، جوناگلد شیرین و پوست نازک است، اما از جاناتان پوستی صاف و طعم ترش می گیرد. این همه کاره است و می توان از آن در هر دستور غذایی که نیاز به سیب دارد استفاده کرد.