زنی با لوله پلی اتیلن 16 سوسک های خانه اش را از بین برد

لوله پلی اتیلن در سراسر جهان در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. لوله پلی اتیلن 16 مزایای قابل توجهی را برای مدیران پروژه ارائه کرده است و در برخی از کاربردها نسبت به سیستم هایی که از فولاد، سیمان یا مواد دیگر استفاده می کنند، رتبه بالایی دارد.

این مقاله توضیح می دهد که لوله پلی اتیلن در واقع چیست و چگونه از آن استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن لوله ای است که از پلی اتیلن (PE) ساخته شده است. این لوله ها از مواد ترموپلاستیک ساخته شده اند که از پلیمریزاسیون اتیلن تولید می شود.

لوله پلی اتیلن از طریق فرآیندی به نام اکستروژن ساخته می شود، بنابراین تولید لوله هایی با اندازه های مختلف آسان است.

لوله های پلی اتیلن به خوبی در برابر فشار مقاومت می کنند، بنابراین برای کاربردهای مختلف فشار استفاده می شوند و در طبقه بندی های مختلف فشار تولید می شوند.

لوله

می توانید لوله پلی اتیلن با قطر حداکثر 1200 میلی متر تهیه کنید. کوچکترین آنها قطری در حدود 0.5 اینچ دارند.

شما می توانید لوله پلی اتیلن را در طول های مستقیم یا به صورت کلاف نورد خریداری کنید.

لوله های با قطر کمتر معمولاً به صورت کویل فروخته می شوند در حالی که لوله هایی با طول مستقیم تا 40 فوت معمولاً دارای قطر بیشتری هستند.

همه این لوله ها سبک هستند و انعطاف پذیری مناسبی را ارائه می دهند.

لوله پلی اتیلن به دلیل ویژگی های دیگرش مانند چقرمگی و طول عمر نیز شناخته شده است. این باعث می شود در پروژه هایی که سختی یک الزام است، انتخاب خوبی باشد.

لوله های پلی اتیلن همچنین در برابر مواد شیمیایی مقاومت می کنند، بنابراین به جلوگیری از تحت تاثیر قرار گرفتن ذخایر توسط سموم کمک می کنند.

لوله های مشکی همه کاره ساخته شده از پلی اتیلن اغلب در حال حمل و نقل در اطراف یا نزدیک پروژه های آب دیده می شوند. این لوله های پلی اتیلن مشکی به روش تک اکستروژن تولید می شوند.