زنی از طریق تلویزیون سامسونگ 55 اینچ جدید اتاق کار همسرش را رصد می کند

یک برند تلویزیونی از شرکت سامسونگ الکترونیکس تلویزیون سامسونگ 55 اینچ جدید است. این یک شرکت الکترونیکی چندملیتی کره جنوبی است که دفتر مرکزی آن در سوون، کره جنوبی قرار دارد.

بنیانگذار گروه سامسونگ، لی بیونگ چول، یکی از موفق ترین تاجران کره جنوبی بود.

گروه الکترونیک سامسونگ در سال 1970 شروع به کار کرد و در همان سال اولین مدل تلویزیون سیاه و سفید خود را با نام P-3202 روانه بازار کرد.

نقطه عطف تلویزیون سامسونگ در سال 2006 بود که این شرکت تلویزیون Bordeaux را با LCD معرفی کرد و به عنوان یک شرکت پیشرو در بازار شناخته شد.

بوردو پایه و اساس دوره جدیدی از طراحی تلویزیون را پایه گذاری کرد. تلویزیون سامسونگ همچنین به مدت چهار سال متوالی بزرگترین سهم بازار جهان را در اختیار داشت.

گروه سامسونگ تلویزیون سامسونگ را در سال 1970 راه اندازی کرد. پس از توسعه اولین تلویزیون سیاه و سفید خود به نام P-3202، فروش این شرکت به شدت افزایش یافت.

تلویزیون

مصرف کنندگان کره ای این فناوری جدید را دوست داشتند و از آن استقبال کردند. در همان سال، این شرکت توانست بیش از یک میلیون واحد سیاه و سفید تلویزیون برای فروش در کره تولید کند.

در سال 1977 سامسونگ شروع به تولید تلویزیون های رنگی کرد و صادرات خود را به کشورهای مختلف آسیا آغاز کرد.

بیش از 4 میلیون تلویزیون سیاه و سفید تا سال 1978 تولید شد. به تدریج، سامسونگ واحدهای بالاتری از تلویزیون های رنگی تولید کرد و شروع به صادرات در سراسر جهان کرد.

تقاضای زیادی برای تلویزیون در آسیا و آمریکای جنوبی وجود داشت.

سال 1987 سال بسیار خوبی برای تلویزیون سامسونگ شد زیرا این تلویزیون به یک رهبر صنعت تبدیل شد.

سامسونگ به عنوان یک رهبر صنعت، این مسئولیت را بر عهده داشت که مردم را با کیفیت محصولات خود مجذوب کند.

بنابراین، آنها بر تحقیق و توسعه محصول جدید متمرکز شدند. سامسونگ به صادرات تلویزیون در سراسر جهان ادامه داد. این برند در این زمان در حال کسب شهرت جهانی بود.