دم کرده کلم برای رفع درد کلیه

کلم بروکسل گیاهی از خانواده چلیپائیان است که شبیه به کلم پیچ می باشد ولی ابعاد آن بسیار کوچکتر است و اندازه آن در حدود یک گردو می باشد. این نوع کلم بسیار خوش خوراک و هر ساقه آن چندین کلم به وجود می آورد و در مقابل سرما مقاومت بالاتری دارد و حتی می توان کفت که در هوای خنک بهتر رشد می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آراد برندینگ مراجعه کنید.

کلم بروکسل قرمز یکی از منابع مهم برای تامین ویتامین کا محسوب می شود استفاده از این ویتامین در رژیم غذایی برای کمک به جلوگیری از خونریزی زیاد و بهبود فرایند لختگی خون در محل آسیب مفید واقع گردد.

نوعی کلم که به دلیل کوچکی ابعادش همگان را به حیرت درآورده کلم بروکسل شیراز می باشد که در حال حاضر در شیراز کشت می شود. از خواصی که این گیاه دارد عبارتند از: تقویت سیستم ایمنی، بهبود هضم، مناسب در بارداری، محافظت از دی ان ای، پتانسیل ضد سرطانی، بهبود بیماری کرون، کمک به لخته شدن خون، تعادل سطح هورمون، سم زدایی بدن، کاهش کلسترول، بهبود زخم

این مجموعه بزرگترین مرکز تهیه و تولید انواع صیفی جات به خصوص کلم بروکسل می باشد که مرغوب ترین نوع محصول را در اختیار بازار قرار می دهد. برای خرید کلم بروکسل می توانید وارد سایت شوید و با مشاهده همه محصولات سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت مشاوران با شما تماس بگیرند.