دفتر مشق خلاق که نوشته های آن نامرئی می شود

کاغذهای شل و ضایعات تقریباً در هر خانه ای رایج است، بنابراین من به این فکر می کردم که چگونه از آنها یک دفترچه بسازم. 

شما نیازی به انبوه کاغذ ندارید، فقط چند دفتر مشق خلاق این کار را انجام می دهد. من تمام تلاشم را می کنم که تا آنجا که می توانم دوباره استفاده و بازیافت کنم. 

همه ما باید تمام تلاش خود را بکنیم تا ردپای کربن کمتری در سیاره زمین باقی بمانیم، هر چه بیشتر بتوانیم از مواد محیط اطرافمان استفاده مجدد کنیم، بهتر است.

ایده یک نوت بوک DIY زمانی به ذهنم خطور کرد که دیدم جعبه کاغذ ضایعات من پر شده است. من تمایل دارم وقتی چیزها را روی کاغذ می نویسم بهتر کار کنم و از آنجایی که زیاد با صنایع دستی کار می کنم همیشه کاغذهای شلی در اطراف دارم.

استفاده مجدد از این کاغذها و ورق های شل تصادفی برای ساخت یک دفترچه یادداشت خانگی عالی به نظر می رسید و من می توانم بعداً از برگه های نوت بوک دوباره برای ساخت کاغذهای بازیافتی استفاده کنم!

برای این آموزش، من از چند ورق کاغذ شلی که دارم استفاده می کنم، اما شما می توانید از هر نوع کاغذی که می خواهید استفاده کنید، به شرطی که برای نوشتن یا طراحی از آنها استفاده شود.

من سعی کردم سایز نوت‌بوک‌ها را کوچک نگه دارم تا بتوان آن‌ها را در جیب یا کیف به راحتی حمل کرد. می‌توانید از آن‌ها برای یادداشت کارهای روزانه‌تان، فهرست کارهایتان یا به‌سادگی برای ساختن دودل استفاده کنید.

بیایید به سراغ آموزش برویم و دریابیم که چگونه از کاغذهای خراشیده یک دفترچه بسازیم.

اندازه (عرض و طول) دفترچه یادداشت را تعیین کنید. برای هر برگه، باید یک تکه کاغذ به طول مورد نیاز و 2 برابر عرض دفترچه برش دهید. هر تعداد برگه ای که برای ساختن دفترچه جیبی نیاز دارید آماده کنید.

من 4 تا برگه رو با هم گروه می کنم و از وسط تا می کنم (از عرض) به این میگن امضای دفتر. من از 4 امضا برای این دفتر استفاده می کنم که هر امضا دارای 4 برگ کاغذ است که از وسط تا شده است.

همه امضاها را در کنار هم نگه دارید تا انتهای بسته آنها به خوبی تراز شده باشند. از یک خط کش و یک مداد برای علامت گذاری نقاط دوخت در امتداد انتهای بسته امضاها استفاده کنید. من 3 نقطه دوخت را در وسط مشخص کردم و یک فاصله 1 اینچی بین آنها حفظ کردم.