دستکش ظرفشویی لاله رمز براق شدن ظروف است

کلید شستن سریعتر و بهتر ظروف در استفاده از دستکش ظرفشویی لاله است. و پس از آزمایش انبوهی از جفت ها، متوجه شدیم که آنها می توانند یک اکسسوری شیک نیز باشند.

درست مانند آن دسته از ما که قبل از یافتن عشقی به شکل ظرف سینک هرگز جای مناسبی برای نگهداری اسفنج نداشتیم، بهترین دستکش ظرفشویی می تواند مانند کشفی دیرهنگام و دیررس باشد.

می دانیم که دستکش های ظرفشویی اقلام بسیار ارزشمندی هستند. آنها با ارزش هستند زیرا به شما اجازه می دهند در برابر آب داغ مقاومت کنید (این همان چیزی است که می خواهید ظروف را به درستی بشویید).

آنها با ارزش هستند زیرا هنگام شستن 10 میلیارد ظرفی که در آن مهمانی شب گذشته استفاده کردید، از خشک شدن دستان شما محافظت می کنند.

آنها با ارزش هستند زیرا اگر کاملاً صادق باشیم یک چیز سرگرم کننده و شیک در آنها وجود دارد. به خصوص اگر یک جفت صورتی تند را انتخاب کنید.

دستکش

اما، درست مانند دانه های برف و نوزادان، هیچ دو جفت دستکش ظرفشویی به طور یکسان ساخته نمی شود.

ما می خواستیم جفت مناسب را پیدا کنیم. بنابراین ما هفت مورد از گونه های دارای رتبه برتر را آزمایش کردیم و موارد مورد علاقه پیدا کردیم.

ما از همان ابتدا متقاعد شده بودیم که دستکش‌ های اصلی Mamison هستند، برند کره‌ای دستکش‌ هایی که ریچل کونگ، مشارکت‌کننده در اینجا به آن علاقه‌مند است.

در واقع، آن دستکش ها ناامید نشدند. اما ما به این دستکش‌های کازابلا برتری می‌دهیم، زیرا آن‌ها بهتر به دست‌ها می‌رسند و احساس راحتی می‌کنند. اگر بتوان هر دستکش ظرفشویی را فانتزی نامید، اینها هستند.

دستکش های کازابلا کاملاً دور انگشتان (البته کوچک) پیچیده می شوند. این مواد خوب و ضخیم است اما هنوز کاملاً انعطاف پذیر است.

بنابراین می توانید با دستان خود مانور دهید تا به راحتی ظروف را بردارید، و سطح بافت کمی انگشتان باعث می شود که کار کردن حتی با ظروف شیشه ای ظریف احساس امنیت کند.