درب مناطق مدرسه ای که بودجه محدودی دارند رویکردهای امنیتی

برای مناطق درب چوبی ضدآب مدرسه ای که بودجه محدودی دارند، رویکردهای امنیتی متعددی وجود دارد که مطابق با پروتکل های ایمنی زندگی هستند که می توانند به راحتی و با هزینه کم به کار گرفته شوند.

مدیران مدارس باید بررسی کنند که چه چیزی برای مدارس آنها مؤثر است و چه چیزی مؤثر نیست.

به عنوان مثال، درب چوبی اتاق آنچه که ممکن است برای درهای محیطی ساختمان مناسب باشد، لزوماً راه حل صحیحی برای درهای داخلی ساختمان و ورودی ها نیست، زیرا هر منطقه ذاتاً نیازهای متفاوتی دارد.

در مورد داشتن یک نقطه ورودی و امکان دسترسی تنها به یک در در یک مدرسه، چیزی می توان گفت.

برای مناطق مدرسه ای که ابزار لازم برای یک سیستم پیچیده و پرهزینه را ندارند، یک برنامه قفل هوشمند تک در، که در آن یک درب خارجی با یک قفل هوشمند قفل می شود که می تواند در هر زمان برای کسانی که دارای اعتبارنامه معتبر هستند قابل دسترسی باشد.

درب

یک راه حل ایده آل است

قفل‌های هوشمند درب اتاق خواب PVC با قفل‌های کلیدی سنتی متفاوت هستند زیرا معمولاً از طریق یک برنامه تلفن همراه یا پورتال آنلاین مدیریت و اجرا می‌شوند.

مدیریت مدرسه می تواند انتخاب کند که چه کسی حق دسترسی به یک قفل خاص را دارد و به راحتی می تواند اعتبارنامه ها را اعطا کند یا حذف کند، زیرا افراد استخدام یا از کار حذف می شوند.

با داشتن یک قفل هوشمند روی یک درب خاص، یک تلفن همراه می تواند در عرض چند ثانیه به اعتبار تبدیل شود و در شروع سال تحصیلی امکان دسترسی را فراهم کند.

مدارس باید بدانند که لازم نیست قفل های هوشمند در هر دری وجود داشته باشد تا یک برنامه موفق باشد.

داشتن یک درب قفل هوشمند در اطراف محیط می‌تواند راه‌حل ایده‌آل و کم‌هزینه‌ای برای بسیاری از مدارسی باشد که بودجه‌ای دارند.

برخی از درب ضد صدا مدارس بزرگتر می توانند بیش از 20 در بیرونی داشته باشند که به دستگاه های قفل کننده نیاز دارند، که می تواند به سرعت به ده ها هزار دلار اضافه شود.

 • منابع:
  1. Is a Single-Door Smart Lock a Good Fit for Your School
 • تبلیغات: 
  1. باغ زیتون به صورت رومیزی در شرایط استوایی
  2. در دوران باستان از عسل چه استفاده ای میشود؟
  3. عناب برای مردم چین حرف های تازه ای به همراه آورد
  4. رژیم غذایی اسید چرب گردو حوادث بیماری قلبی