خوردن سیب گلاب شیراز دهان شما را خوشبو می کند

یکی از متنوع ترین میوه ها برای طبخ و خوردن سیب گلاب شیراز است، اما گاهی اوقات شما فقط یکی از آنها را زیاد می خرید. اجازه ندهید این محصول هدر برود.

کاربردهای بسیار دیگری برای سیب وجود دارد که احتمالاً هرگز نام آنها را نشنیده اید. در ادامه با برخی از روش های ابداعی استفاده از سیب در کنار خوردن آن آشنا شوید!

اگر تا به حال از بچه‌های خود نگهداری می‌کنید و متوجه می‌شوید که حوصله‌شان سر رفته یا ناله می‌کنند، سعی کنید با سیب تمبر درست کنید!

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری رنگ یا جوهر (ترجیحا قابل شستشو یا بر پایه آب) تهیه کنید، سیب را از وسط نصف کنید، داخل آن را فرو ببرید و روی کاغذ ساختمانی یا پارچه فشار دهید.

شما می توانید با انواع رنگ ها آزمایش کنید و الگوهایی ایجاد کنید و این فعالیت هنری ساده را به یک فعالیت سرگرم کننده تبدیل کنید.

می توانید با قرار دادن آنها به همراه یک سیب از قبل رسیده در یک کیسه کاغذی به مدت چند روز آنها را به سرعت رسیده کنید.

سیب

برای بهترین نتیجه، نسبت حدود پنج یا شش گوجه فرنگی را در هر سیب حفظ کنید. یک استراتژی برای چگونگی رسیدن آووکادو نیز شامل سیب است.

با قرار دادن یک سیب بین ران های خود مقداری پانچ اضافی در کرانچ خود قرار دهید و در حین انجام کرانچ آن را فشار دهید.

تلاش برای نگه داشتن سیب در جای خود باعث می شود علاوه بر عضلات شکم، بر روی عضلات خم کننده و ادکتورهای باسن نیز کار کنید.

شکر قهوه ای عادت آزاردهنده ای دارد که وقتی در معرض رطوبت قرار می گیرد سفت می شود. خوشبختانه، برای تبدیل شدن این وضعیت به یک وضعیت موقتی، کار زیادی لازم نیست.

یکی از بهترین کاربردهای سیب نرم کردن شکر قهوه ای است.