تکنولوژی جدید دفتر نت کودک رها جادویی همه را متحیر کرد

بازگشت به گذشته برای کشف تاریخچه نوت بوک یا بهتر است بگوییم “کالپین”. اصطلاح دفترچه یادداشت از نام یک عالم دینی ایتالیایی به نام آمبروجیو کالپینو (1435-1511) گرفته شده است.

او در سال 1502 یک فرهنگ لغت لاتین منتشر کرد و در طول سال ها آن را با زبان های دیگر (عبری، ایتالیایی …) تکمیل کرد. این اثر در این دهه موفقیت شگفت انگیزی در اروپا داشت و این فرهنگ لغت لاتین را به کتاب مرجع تبدیل کرد.

اما چگونه این دیکشنری تبدیل به دفتر نت کودک رها شد؟ که در طول سفر یا مسافرت گرفته می شد، به طور منظم یا در انعکاس شخصی یادداشت می شد یا یادداشت ها را در جلسات غنی می کرد.

قالب آن در جمع آوری کتاب های کوچک برای یادداشت ها برای راحتی بیشتر و سپس مانند یک دفترچه یادداشت شخصی سازگار شده است.

نوت بوکی که امروزه می شناسیم، با اندازه کوچک شروع نشده است. این مردان و زنانی هستند که در طول زمان با کاربردهای خود به آن شکل دادند.

نوت بوک کنونی دنیایی از امکانات و کاربردهای فراوان (یادداشت ها، نقاشی ها، مجموعه ای از افکار…) را به ما ارائه می دهد. قالب آن نیز به گونه ای بازسازی شده است که با شیوه های معاصر ما مطابقت داشته باشد.

نوت بوک ها صفحات سفید و یک پوشش نیستند. آنها رنگارنگ و متعدد هستند تا به انتظارات مختلف پاسخ دهند. نوت بوک های Mypaperbook منعکس کننده این سفارشی سازی هستند.

شما می توانید رنگ لبه و تذهیب پوشش را انتخاب کنید. و همچنین، از صفحات قاعده مند آن در سمت راست برای نوشته های خود استفاده کنید یا اجازه دهید تخیل خود را در صفحه خالی سمت چپ بیدار کند.

امروزه از نوت بوک ها اغلب در میان لوازم اداری شرکت ها استفاده می شود. مفید، چکش خوار، زیبا… نوت بوک های Mypaperbook روشی شیک برای نوشتن با هفت رنگ لبه به شما ارائه می دهند.