برخورد دمپایی سهند مردانه به سر موتور سوار سبب تصادف شدید شد

دمپایی نمدی – از چه چیزی ساخته شده اند و چگونه از آنها مراقبت کنیم

نمدی که دمپایی نمدی از آن ساخته می شود پارچه نیست. بله، خواص مشابهی دارد، اما فقط یک محصول نساجی است. با پر کردن (خمیر کردن به یک توده فشرده و قوی) لایه های متوالی الیاف که از پوشش حیوانات می آیند ساخته می شود.

در مورد نمدی که برای تولید دمپایی سهند مردانه استفاده می شود، پشم گوسفند خواهد بود. نمد یکی از قدیمی ترین محصولات نساجی شناخته شده برای بشر است. 

قدیمی ترین اکتشافات او به 6500 سال قبل از میلاد برمی گردد. این ماده قوی است اما مانند هر ماده دیگری نیاز به نگهداری مناسب دارد تا زود از موعد فرسوده نشود. 

هنگام پوشیدن دمپایی نمدی، باید چند شرط مهم را به خاطر داشته باشید که استفاده طولانی تر از آنها را تضمین می کند. 

اگر قرار است دمپایی ها را با دستمال مرطوب تمیز کنیم یا خیس کنیم، باید به یاد داشته باشیم که دمای آب نباید بیشتر از 35 درجه باشد. 

همچنین دما نباید در طول تمیز کردن تغییر کند، زیرا دمپایی ها ممکن است جمع شوند. همچنین بهتر است از مالش بی مورد نوارهای نمدی دمپایی به سطوح مختلف خودداری کنید، زیرا این کار باعث تغییر ساختار آنها می شود. 

با این حال، می توانید به آرامی مکان های مبهم را پاک کنید. این نکته را نیز در نظر داشته باشیم که دمپایی های نمدی مرطوب را نباید پیچ ​​و تاب کرد، زیرا شکل اصلی آنها را خراب می کند.

دمپایی های نمدی عمدتاً به دلیل راحتی که دارند هنوز مد هستند. همچنین می توانند طراحی بسیار جالبی داشته باشند.

نقوش هایلندر در اینجا بسیار محبوب هستند که کاملاً با پشم گوسفندی که از آن ساخته شده اند هماهنگ است. اما الگوهای کوهستانی غنای تمام الگوهای مورد استفاده برای تزئین دمپایی را تمام نمی کند.

تنوع در گل ها، الگوهای بسیار رسا و محتاطانه وجود دارد. و البته دمپایی های بدون طرح هم وجود دارد. وقتی صحبت از فرم های دمپایی نمدی به میان می آید، تقریباً هیچ محدودیتی در این مورد وجود ندارد. 

آنها می توانند یک شکل کلاسیک داشته باشند دمپایی های لغزنده با پاشنه باز، بلکه، به عنوان مثال، بالرین ها. دمپایی ها، یعنی دمپایی های نمدی بسته نیز محبوب هستند.

آنها به بالای مچ پا می رسند و با عایق پر می شوند. انواع مختلف این کفش در این صفحه موجود است. با این حال، صرف نظر از طراحی انتخاب شده، هر یک از آنها باید با راحتی فوق العاده مشخص شود.

علاوه بر این، همه دمپایی های نمدی به پا اجازه تنفس می دهند، که باعث می شود راحتی مثلاً با دمپایی های پلاستیکی قابل مقایسه نباشد.

دمپایی های نمدی، به لطف مواد طبیعی مورد استفاده برای تولید، بسیار راحت، نرم و علاوه بر آن از نظر طراحی غنی هستند.