با چرم هولوگرامی کت و شلوار ترند بدوزید

من به دنبال ایده های جالب در مورد نحوه استفاده از چرم، نه تنها در جواهرات، بلکه در جنبه های کاربردی دیگر بودم. من موفق شدم 7 پیشنهاد واقعاً الهام بخش، همچنین برای تعطیلات آینده پیدا کنم.

امیدوارم شما هم مثل من آنها را دوست داشته باشید.اولین ایده برای استفاده از چرم یک نشانک با منگوله است. ساخت این نشانک ها بسیار آسان است.

او به یک تکه پوست، قیچی و چسب نیاز دارد. لهجه جالب در این زبانه ها کتیبه هایی است که روی چرم با مهرهای مخصوص سوراخ شده است.

می توانید یک نقل قول مورد علاقه از کتاب یا یک پیام جالب را در آنجا قرار دهید. چنین نشانک دست ساز افزودنی عالی برای کتاب جدیدی است که می خواهیم برای کریسمس به کسی هدیه دهیم.

ایده دوم استفاده از چرم هولوگرامی من را بسیار شگفت زده کرد. انتظار نداشتم چرم بتواند کاری کند که عطر را پخش کند. معلوم شد که این یک روش بسیار ساده است که مطمئناً بسیاری از شما آن را دوست خواهید داشت.

برای ساختن چنین “حامل” عطری که برای مثال در ماشین عالی خواهد بود، به یک گیره (که از انواع مختلف شناسه ها می شناسید)، یک تکه چرم، قیچی و روغن معطر مورد علاقه خود نیاز دارید.

فقط شکلی را که بیشتر دوست دارید از چرم جدا کنید و 2 قطره از روغن معطر مورد علاقه خود را روی پوست بریزید و آماده است.

جاکلیدی احتمالاً رایج ترین عنصری است که در این سری از مقالات ظاهر می شود. به نظر می رسد که این یکی از جهانی ترین عناصری است که می تواند آزادانه با ترجیحات ما سازگار شود. 

به مناسبت پست قبلی در مورد پومپوم یک نسخه غنی را به شما پیشنهاد دادم. این بار چیزی برای دوستداران فرم های کوچکتر و مینیمالیست آماده کرده ام. 

آویز چرمی ساده زیباست و می توان آن را به طرق مختلف شخصی سازی کرد. با استفاده از چنین جاکلیدی‌هایی، می‌توانید کلیدهای جداگانه را نیز علامت‌گذاری کنید تا اعضای خانواده راحت‌تر تشخیص دهند که کدام است.