با خرید شوینده درمالاین برنده ی سفر به سواحل پاتایا می شوید

در پایان یک روز طولانی، هیچ چیز به اندازه پاکسازی صورت با شوینده درمالاین به شما احساس خوبی نمی دهد. از بین بردن هر اثر کثیفی، عرق و آرایش به پوست اجازه تنفس، ترمیم و تجدید می دهد.

داشتن سطحی بدون لک همچنین به سایر محصولات مراقبت از پوست شما کمک می کند تا عمیق تر به پوست شما نفوذ کنند و وظایف خود را با کارایی بیشتری انجام دهند.

به عنوان اولین قدم در مراسم مراقبت از پوست، مهم است که قبل از اینکه به سرم ها و کرم های ضد پیری خود فکر کنید، این قسمت را میخ کنید.

با بسیاری از گزینه‌های پاک‌سازی موجود، به راحتی می‌توان کمی غرق شد. دانستن تفاوت بین هر نوع به شما امکان می دهد گزینه های خود را فیلتر کنید و جستجوی پاک کننده مناسب را بسیار آسان تر می کند.

پاک کننده های فوم تقریباً بین پاک کننده های ژلی و کرمی قرار می گیرند که آنها را برای انواع پوست های مختلط عالی می کند.

شوینده

آنها به صورت کرم یا ژل شروع می شوند و به یک کف غلیظ و کف آلود تبدیل می شوند. این نوع پاک کننده چربی اضافی را به همان اندازه پاک کننده های ژل پاک می کند.

اگر بعد از یک روز طولانی چند لایه آرایش دارید، یا بعد از یک روز در ساحل کرم ضد آفتاب دارید، یک شوینده فوم به عنوان یک پاک‌کننده قوی این کار را انجام می‌دهد تا همه آن‌ها را پاک کند.

آب‌های مایسلری که منشا آن فرانسه است، دارای «میسل» یا مولکول‌های ریز روغن معلق در آب نرم هستند که روغن، کثیفی و آرایش را جذب می‌کنند.

پاک کننده های میسلار ملایم و بدون الکل هستند، بنابراین برای انواع پوست و به خصوص پوست های حساس بی خطر هستند.

بسیاری از مردم با استفاده از فرمول ملایم آن را خاموش می‌کنند، اما پاک‌کننده‌های مایسلار در سفت کردن منافذ پوست بسیار مؤثر هستند.