با خرید دفتر فانتزی 100 برگ آلزایمر را درمان کنید

دفترچه یادداشت مجموعه‌ای از ورق‌های کاغذ است که معمولاً در یک طرف توسط نخ، سیم یا حتی یک منگنه در کنار هم قرار می‌گیرند. معمولاً به صفحه اول باز می شود که به آن برگ کتاب یا lea می گویند که اولین جلد داخلی را تنظیم می کند.

برخی از کتاب ها دارای برگه های شلی هستند که به عنوان جزوه شناخته می شوند. آنها شکلی از ژورنال هستند و یکی از مهمترین بخش های زندگی هر دانش آموز کالج یا موسسه هستند.

برای اهداف مختلف از آنها استفاده می شود. این به دانش آموزان کمک می کند تا تکالیف خود را سازماندهی کنند. همچنین به آنها کمک می کند تا در مدرسه درس بخوانند.

آنها می توانند تاریخ امتحان و شماره فصل هر درس را بنویسند تا ببینند آیا در آینده آنها را تصحیح کرده اند یا خیر. همچنین می تواند به یادآوری آنچه از یک آزمون به آزمون دیگر آموخته اید کمک کند.

تفاوت های اصلی بین کتاب متن و کتاب یادداشت

  1. دفتر فانتزی 100 برگ مجموعه ای از یادداشت های درسی، نوشته ها و مطالبی است که در کلاس ارائه می شود. کتاب‌های درسی بسیار گسترده‌تر از دفترچه‌ها هستند و مطالب بیشتری نسبت به درس روزانه ارائه می‌دهند.
  2. کتاب‌های درسی پیشرفته‌تر از نوت‌بوک‌ها هستند و دانش‌آموزان دبیرستانی بیشتر از آن‌ها استفاده می‌کنند، در حالی که بچه‌های دبستانی دفترچه‌ها را ترجیح می‌دهند.
  3. کتاب‌های درسی در نسخه‌های چاپی و نرم‌افزاری برای مرجع ارائه می‌شوند و در همه جا استفاده می‌شوند. از سوی دیگر، نوت‌بوک‌ها در نسخه‌های سخت و دیجیتالی موجود هستند که معمولاً ترجیح داده نمی‌شوند.
  4. برای دانش‌آموزان در سطوح بالاتر، کتاب‌های درسی معمولاً وزن زیادی دارند. از سوی دیگر، نوت‌بوک‌ها سبک وزن هستند و به راحتی قابل حمل هستند.
  5. کتاب‌های درسی برای مقاصد آموزشی و کسب دانش مورد استفاده قرار می‌گیرند، اما دفترچه‌های یادداشت برای خاطرات شخصی، طراحی، یادداشت برداری، هزینه‌های درآمد کسب و کار نیز استفاده می‌شوند.