استفاده از پنجره دوجداره کتیبه دار به عنوان تخته در مدارس

هنگامی که در خانه خود پنجره دوجداره کتیبه دار ندارید، متوجه خواهید شد که اتاق های شما در ماه های تابستان گرم تر و در زمستان سردتر می شوند.

همچنین سر و صدا به راحتی وارد می شود و شیشه به راحتی شکسته می شود. با توجه به این مشکلات، افراد بیشتری به دنبال شیشه دوجداره در و پنجره های خود هستند.

آیا این واقعاً مفید است؟ جوانب مثبت و منفی را بررسی کنید تا تصمیم بگیرید که آیا باید روی پنجره های دوجداره سرمایه گذاری کنید یا خیر.

شیشه های دوجداره یا عایق از دو جداره شیشه استفاده می کنند و در نتیجه میزان گرمای ورودی یا خروجی از خانه را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند.

در نتیجه خانه شما در تابستان خنک تر و در زمستان گرم تر است. در واقع، برای رسیدن به دمای راحت، مجبور نیستید سطح تهویه مطبوع و بخاری خود را بالا ببرید و در نهایت برق کمتری مصرف می کنید.

پنجره

از آنجایی که پنجره‌های شما ضخیم‌تر هستند، در کاهش صدایی که می‌تواند وارد خانه شما شود، موثرتر هستند.

این به ویژه برای کسانی که در نزدیکی فرودگاه ها زندگی می کنند، همسایه هایی با حیوانات خانگی پر سر و صدا دارند یا در شلوغ ترین مناطق شهر زندگی می کنند مفید است.

شکستن پنجره‌های دو جداره سخت‌تر است و باز کردن آنها از بیرون سخت‌تر است. این امر سطح ایمنی خانه شما را افزایش می دهد و سارقان از ورود به داخل منصرف می شوند.

هنگامی که مبلمان و دکور در معرض گرمای بیش از حد قرار می گیرند، تمایل به سایش و آسیب راحت تر دارند. با گرمای کمتری که به فضای داخلی شما راه پیدا می کند، مبلمان شما بهتر محافظت می شوند.

با توجه به تمام مزایای ذکر شده در نکات بالا، قیمت فروش یا ارزش خانه شما افزایش می یابد.