استفاده از سطل یکبار مصرف در دار به عنوان ظرف آجیل در سفارت

آیا شنیدن خبرهای خوب در مورد جنبش سبز هیجان انگیز نیست؟ این سوال که سطل یکبار مصرف در دار قابل استفاده مجدد دوستدار محیط زیست هستند مدتی است که موضوع بحث بوده است.

اگرچه “استفاده مجدد” یکی از 3 روپیه اساسی محیط بانان است، برخی از مردم ادعا می کنند که دور ریختنی ها ارجحیت دارند زیرا نیازی به شستشوی ظروف نیست و در نتیجه مقدار زیادی آب گرانبها صرفه جویی می شود.

علاوه بر این، آنها ادامه می دهند که استفاده از وسایل یکبار مصرف در محیط های سازمانی به طور قابل توجهی حجم کار کارکنان و حقوق و دستمزد کارفرما را کاهش می دهد.

اما اکنون سیستم مدارس راهنمایی در شهر کوچک مینهتونکا، مینه سوتا (جمعیت تقریباً 50000 نفر) با موفقیت این ایده را به چالش کشیده است.

مدارس راهنمایی Minnetonka (شرق و غرب) اخیراً از استفاده از کارد و چنگال و کاسه های پلاستیکی یکبار مصرف به نسخه های فلزی قابل استفاده مجدد در کافه تریاهای دانش آموزی خود روی آورده اند.

سطل

آن‌ها به‌دقت آنچه را که اتفاق می‌افتد، تماشا کرده‌اند و آمار دقیقی از تأثیر این تغییر بر عملکردشان جمع‌آوری کرده‌اند. حداقل می توان گفت نتایج چشم گیر هستند.

کار با ظروف قابل استفاده مجدد فقط 20 دقیقه اضافی در روز از کارمندان وقت می گرفت. با در نظر گرفتن قیمت راه اندازی اولیه، هزینه ها برای سال اول 3000 دلار کاهش یافت.

پس انداز آتی سالانه 8000 دلار پیش بینی می شود. ردپای کربن مدارس به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

زیرا یک محموله کوچک سالانه در مقایسه با تحویل ماهانه در گذشته دریافت می شود. آنها 6712 پوند زباله کمتر تولید کردند.

پس از استفاده از آنها برای 20 دقیقه یا بیشتر، پلاستیک های یکبار مصرف نفتی به راحتی ناپدید نمی شوند.

در سطل زباله دور ریخته می شوند و در نهایت در محل های دفن زباله قرار می گیرند که تخمین زده می شود بین 10 تا 100 سال طول بکشد تا تجزیه شوند.