استفاده از حوله تن پوش مارک کنزو در هلند ممنوع اعلام شد

حوله های 100% پنبه ای بهترین هستند. آنها نرم و خوشایند هستند و خاصیت جاذب خوبی دارند. یک ماده با پارچه های مصنوعی بیش از حد می تواند در لمس نرم باشد.

اما کافی است آن را با دست های مرطوب پاک کنید تا متوجه شوید که پارچه آب را جذب نمی کند، بلکه آن را روی سطح پوست آغشته می کند. این می تواند باعث ناراحتی قابل توجهی شود.

علاوه بر پنبه، ارزش سرمایه گذاری در حوله هایی با ترکیبی از فیبر بامبو را نیز دارد – اثر ضد باکتریایی دارد و علاوه بر این، آب را خیلی سریع جذب می کند و به راحتی خشک می شود.

به نوبه خود، میکروفیبر دوام بالا و ساختار فشرده با شرایط جذب کمی بدتر را تضمین می کند. در یک عملکرد تزئینی بهترین کار را خواهد داشت.

همچنین به ساختار مواد نگاه کنید. هر حوله تن پوش مارک کنزو از پایه ای به شکل الیاف ضخیم با زوایای قائم بافته شده و حلقه هایی تشکیل شده است که از پارچه عبور می کنند و موهای مشخصی را ایجاد می کنند.

بسته به اینکه پایه حوله چقدر متراکم بافته شده است و تک تک حلقه ها چقدر متراکم هستند، می توان میزان جذب و دوام حوله را ارزیابی کرد. بهتر است مدل هایی را انتخاب کنید که تراکم هر دو تا حد امکان بالا باشد.

ضخامت حوله و خاصیت جاذب آن به بهترین وجه با توجه به وزن آن قابل قضاوت است. حوله هایی با وزن 400 تا 500 گرم در هر متر مربع در دسته خشک شونده سریع قرار می گیرند که قطعاً نازکتر از سایرین هستند و تنها چند دقیقه زیر نور خورشید برای خشک شدن کامل کافی است.

آنها به عنوان حوله های ساحلی یا حوله هایی برای پاک کردن دست ها پس از شستن کار می کنند. حوله های بالای 500 گرم در هر متر مربع نمونه های معمولی حمام هستند.

آنها مدت طولانی تری خشک می شوند، اما با جذب بهتر مشخص می شوند. این وزن بیشتر در حوله های هتلی استفاده می شود.

همچنین، مسائل زیبایی شناختی را فراموش نکنید. به کیفیت سجاف های لبه های پارچه توجه کنید. تزئینات زیاد می تواند خاصیت جذب حوله را مختل کند. از طرفی دوخت خیلی ضعیف می تواند نشانه از هم باز شدن درز پس از چند بار شستشو باشد.

اول از همه، دستورالعمل های سازنده روی برچسب را دنبال کنید. حوله ها را نباید در دمای بالاتر از 60 درجه سانتیگراد شست و همچنین به هیچ عنوان نباید آنها را اتو کرد زیرا به لایه رویی پارچه آسیب می رساند.

با این حال، به یاد داشته باشید که کلید رسیدن به نتیجه مناسب پس از شستشو، تعداد مناسب حوله هایی است که در ماشین لباسشویی قرار می دهید.

اگر درام تا لبه پر شود، این مخلوط فایده چندانی نخواهد داشت. بنابراین بهتر است به جای اینکه به خطر نشویید پارچه ها، لباس های شسته شده را در چندین نوبت پهن کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.