استفاده از جامدادی بزرگ دخترانه به عنوان جعبه جواهرات

لوازم بازگشت به مدرسه در همه جا موجود است و جامدادی بزرگ دخترانه یک ابزار محبوب همیشه برجسته است.

من این جعبه‌ های «اندازه 1/2» را در فروشگاه بزرگ محلی پیدا کردم و کاملاً از کاری که می‌توانم با آن‌ها انجام دهم، احساس کردم. فکر می کنید آنها فقط برای نگه داشتن خودکار و مداد هستند؟

حتی نه! آنها می توانند به عنوان ذخیره سازی دسترسی آسان برای انواع چیزها عمل کنند…

در اینجا چند ایده دیگر برای استفاده از این جواهرات کوچک وجود دارد! و، جعبه های کوچک فقط .49 دلار هستند، بنابراین ممکن است بخواهید یک زوج را بگیرید.

این جعبه های کوچک یک جعبه کامل باند، مقداری کرم ضد باکتری و چند دستمال مرطوب را در خود جای می دهند. برای مواقع اضطراری چند دلار اضافه کنید و آن را ساخته اید!

مسافرت یا کمپینگ؟ این جعبه های کوچک جای مناسبی برای مسواک و خمیردندان، صابون و دستمال شستشو یا حتی بطری های کوچک شامپو یا حالت دهنده یا دئودورانت هستند.

جامدادی

این جواهرات کوچک در حالی که کاملاً ضد آب و شن نیستند، می توانند پول، تلفن همراه یا سایر اقلام کوچک را در خود جای دهند و به حفظ امنیت آنها کمک کنند.

سعی کنید بازی های ویدیویی را در این جعبه های کوچک قرار دهید به جای خرج کردن پول برای یک “دارنده”.

آنها به راحتی باز و بسته می شوند و بازی ها را ایمن و در عین حال نزدیک نگه می دارند. حتی می‌توانید بسته‌های میوه خشک یا آجیل را برای یک میان وعده سریع اضافه کنید.

باید اعتراف کنم که اینها را برای نگه داشتن چیزهای کوچکی که معمولاً در ته پرتگاهی که کیف من است گم می شوند، دوست دارم.

من یکی دارم که تمام خودکارهایم (نابغه!)، بالم لب، یک برس موی کوچک و سیم شارژر همراهم را در خود جای می دهد. چرا کیف آرایش نیست؟

آنها بسیار ضعیف‌تر هستند و به دلایلی نمی‌توانم آنچه را که باید در آنجا جا بدهم به دست بیاورم. این جعبه های کوچک تقریباً برای هر چیزی مناسب هستند!