استفاده از اسباب بازی بانه برای ترغیب پسران به ازدواج

نوزادان در واقع بیشتر روز خود را صرف بازی با اسباب بازی بانه می کنند، زیرا زمان بازی نیز برای آنها ضروری است. همانند بچه های بزرگتر، نوزادان بین 0 تا 6 ماهگی چیزهای زیادی درباره دنیا از طریق بازی یاد می گیرند.

تفاوت این است که آنها برای بازی کردن به تنهایی خیلی کم هستند. شما باید به بازی ها بپیوندید. اگر این کار را انجام دهید، خواهید دید که کوچولوی شما احتمالا سریعتر به برخی نقاط عطف خواهد رسید.

انواع زیادی از اسباب بازی های کودک وجود دارد، بنابراین انتخاب بسیار گسترده است. شما باید مراقب باشید که اسباب‌ بازی‌ های مناسب سن کودکتان را تهیه کنید.

این نوع اسباب‌ بازی‌ ها معمولاً نرم هستند و از مواد ساده برای تشویق کنجکاوی ساخته شده‌اند.

توپ ها، جغجغه ها، باشگاه های ورزشی و غیره بهترین اسباب بازی های کودک برای ماه های اول زندگی کودک هستند.

اسباب بازی

بسیاری از چیزها تغییر می کند زیرا نوزادان شش ماهه دیگر به عنوان نوزاد در نظر گرفته نمی شوند. اکثر آنها شروع به نشستن به تنهایی و بدون پشتیبانی از سر و گردن می کنند.

علاوه بر این، آنها شروع به شناخت بزرگسالان آشنا و لبخند زدن، خندیدن و غرغر می کنند. در این زمان، آنها به طور کلی به دنیای اطراف خود که می خواهند تعامل بیشتری داشته باشند، علاقه بیشتری دارند.

اگر فکر می کردید چه نوع اسباب بازی هایی برای نوزادان مناسب است، در اینجا چند پیشنهاد برای شما آورده شده است.

مثلاً در این دوره دوست دارند چیزها را از هم جدا کنند و دوباره کنار هم بگذارند یا چیزهایی مثل فنجان را پر کنند.

برخی از بهترین اسباب بازی های نوزاد، به اصطلاح اسباب بازی های علت و معلولی. اینها آنهایی هستند که پس از لمس دکمه، موسیقی یا نور را پخش می کنند.

اسباب‌بازی‌های موزیکال، بلوک‌ها، اسباب‌بازی‌های پیاده‌روی که می‌توانند به آن‌ها کمک کنند تا سریع‌تر راه بروند، و غیره هستند.