از صفر تا صد ثروتمند شدن را بیاموزید

اگر می خواهید پولدار شوید و به راحتی طعم ثروت را بچشید این مطالب را به خوبی بخوانید چون ما صفر تا صد راه و رسم ثروتمند شدن را به شما آموختیم.

چیلر آب

در ساختار این محصول از قطعه های مختلفی استفاده شده است که از مهمترین آنها می توان به کمپرسور و کندانسور اشاره کرد که هر یک از این قطعات دارای وظایف مخصوص به خود هستند. به دستگاه های خنک کننده تراکمی، چیلر آب  خنک گفته می شود و علت اصلی آن نیز شیوه کارکرد این دستگاه می باشد و دارای کندانسور بسیار قوی است.

نخود سفید

حبوبات را می توان یکی از اصلی ترین ارکان رژیم غذایی ایرانیان برشمرد، در این میان نخود سفید کرمانشاه یکی از محصولات پرطرفدار این عرصه بشمار می رود، قیمت نخود سفید کرمانشاه صادراتی عمده امروزه در بازار یکسان نیست و بسته به نوع و برندی که از آن، محصول خود را تهیه می کنید متفاوت خواهد بود.

آجر سفال

آجر سفال نما شیار دار یکی از پر کاربردترین محصولات در زمینه ساختمان سازی است به گونه ای که تقاضا زیاد برای خرید آن باعث شده است تا تولیدکنندگان مجبور باشند سالیانه حجم زیادی از این محصول را تولید و در بازار عرضه کنند.

روبالشتی سه بعدی

روبالشتی سه بعدی در بازار از پارچه های مختلفی مانند ابریشم، مخمل، ساتن و غیره موجود می باشد امروزه با استفاده از تکنولوژی جدید چاپ روی پارچه  روبالشتیهای سه بعدی بسیار زیبایی را تولید می کنند.