از شیشه عینک فتوکرومیک در شناسایی چهره قاتلین استفاده می شود

وقتی می‌خواهید تصمیم بگیرید که آیا عینک آفتابی با شیشه عینک فتوکرومیک برای شما مناسب است یا خیر، فاکتورهای مختلفی از جمله راحتی، هزینه و مدت زمانی که در زیر نور خورشید می‌گذرانید، تأثیر می‌گذارند بدون ذکر این‌که چه نوع فعالیت‌هایی را دوست دارید در فضای باز انجام دهید.

در نهایت، پرداخت هزینه بیشتر برای این فناوری می تواند به افرادی که از عینک طبی استفاده می کنند کمک کند تا از دردسر تعویض عینک خود در هنگام حرکت بین داخل و خارج جلوگیری کنند.

لنزهای فتوکرومیک همچنین می‌توانند به کسانی که می‌خواهند از چشمان خود در هنگام دوچرخه‌سواری و ورزش‌های خارج از منزل، از جمله ورزش‌های برفی که نیاز به محافظت زیادی از چشم دارند، محافظت کنند، کمک کند.

مهم نیست که چه تصمیمی می گیرید، هر زمان که در شرایط آفتابی هستید، حتما از نوعی محافظ UV استفاده کنید.

شیشه

و با چشم پزشک خود صحبت کنید آنها می توانند بینش بیشتری در مورد عینکی ارائه دهند که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند.

لنزهای فتو که در جولای 2019 معرفی شدند، برای محافظت در برابر نور داخلی و خارجی طراحی شده اند.

آنها سریعتر از سایر لنزهای موجود (در 30٪ زمان کمتر) از تیره به شفاف تغییر می کنند.

این لنزها همچنین تاریکی قابل توجهی در فضای باز (تا رده 3) به دست می آورند. میزان تیره شدن آنها به عواملی مانند شدت نور UV و دما بستگی دارد.

از آنجایی که آنها به اندازه عینک های آفتابی استاندارد که دارای رنگ خاصی هستند تیره می شوند، لنزهای Transitions Optical Gen 8 بهترین تعادل را بین راحتی در فضای باز و شفافیت فضای داخلی ایجاد می کنند.

این لنزهای روزمره در داخل خانه کمی تیره می شوند و برای راحتی در فضای باز و دید واضح تر، قطبی می شوند.

اثر پلاریزاسیون تابش انعکاسی را مسدود می کند. این لنزها را قادر می سازد تا تجربه بصری با کیفیت بالا را در شرایط نوری مختلف ارائه دهند.